تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری 77211379-021 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

اطلاعیه شماره 10

تاریخ انتشار : 1399/05/12

با سلام و درود به اعضا و نمایندگان محترم به آگاهی میرساند با توجه به اینکه تعدادی از اعضا تمایل به دریافت وام کم بهره شرکت تامین میثاق آسایش نداشته و متقبل شده اند که هزینه های پروژه را بصورت نقدی واریز نمایند جدول مشروحه زیر به عنوان جدول واریزی این عزیزان تهیه و ابلاغ میگردد تا در سر رسید مقرر نسبت به پرداخت تعهدات خود اقدام نمایند  .

جدول واریزی ویژه اعضایی که تمایل به دریافت وام نداشته اند

ارقام به تومان میباشد

24 دیدگاه برای “اطلاعیه شماره 10”

 1. علی احمدی گفت:

  باسلام و احترام
  با توجه به چند پرسش و پاسخ قبلی ، من هم واحد ۱۵۰ متری دارم و اگر اشتباه نکنم آیا فرق بین اعضای وام گیرنده و نگرفته در طی سال اول ( ۱۰ ماه ) حدود ۱۸ میلیون تومان است و سالهای بعد که ۱۲ ماه محاسبه میشود حدود ۶ میلیون تومان، و فکر میکنم پرداختها تقریبا ظرف سه سال پایان می یابد، یعنی در مجموع تفاوت جمعا ۳۰ میلیون تومان میباشد ؟ و سوال بعدی اینکه آیا من میتوانم با توجه به اینکه سه قسط وام را پرداخت کردم، وام را پس بدهم و همانند اعضایی که وام دریافت نکرده اند ادامه پرداختها را انجام دهم ؟
  با تشکر وسپاس فراوان

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام و عرض احترام ، پاسخ به این سئوال قبلا بصورت کامل در دیدگاه اعضا به تفصیل مطرح شده است لطفا به دیدگاههای مشابه و پاسخهای داده شده مراجعه فرمایید . ضمنا روال پرداخت اعلام شده کاملا قابل تغییر بوده و به ویژه برای اعضایی که وام دریافت ننموده اند ثابت نیست و هر سال برابر بودجه مصوب و تحلیل مدیریت مالی شرکت برنامه ریزی میگردد . در صورتی که هر یک از اعضا تمایل به وام ندارند میتوانند نسبت به تسویه وام و پرداخت نقدی اقدام نمایند . در این صورت امکان واگذاری وام مجدد در آینده وجود ندارد. تحلیلهای انجام شده در خصوص تفاوت اعضایی که وام دریافت نموده و یا ننموده اند توسط اعضا و نمایندگان محترم تنها در صورتی معتبر است که این پروژه به پایان رسیده باشد و بتوانید دقیقا محاسبات مالی خود را در مورد مقایسه دو مدل پرداخت بانجام برسانید

همکاران ما