تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری 77211379-021 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

اطلاعیه شماره 11

تاریخ انتشار : 1399/05/28

با سلام و احترام خدمت اعضاء محترم

به آگاهی می رساند اشکالات واریزی اعضاء و نمایندگان محترم به حساب تعاونی (بانک انصار)باعث پدید آمدن معضلات و پیچیدگی هایی در سامانه حسابداری تعاونی گردیده که عواقب آن صرفا” موجب تضییع منابع انسانی تعاونی و حقوق اعضاء و نمایندگان محترم می گردد، بنابراین خواهشمند است در هنگام واریزی به حساب تعاونی موارد زیر را مد نظر قرار دهند در غیر اینصورت تعاونی مسئولیتی در قبال عواقب مترتبه بر آن نخواهد داشت.

1-صرفاً واریزی‌های اعلام شده توسط تعاونی به حساب تعاونی واریز گردد و از واریز نمودن سایرمبالغ مربوط به اقساط وام شرکت تأمین میثاق یا سایر پرداختی‌های غیرمرتبط با تعاونی خودداری فرمایند. بدیهی است امکان برگشت دادن اینگونه وجوه خصوصا” در صورتیکه فرد واریزکننده به تعاونی بدهکار باشد به‌هیچ عنوان مقدور نمی‌باشد.

2-در هنگام واریز نمودن وجوه مربوط به تعاونی در بانک؛ مبلغ مورد نظر فقط با نام فرد صاحب امتیاز واریز گردد و پس از واریز با تماس تلفنی با شماره :77211566(امور مالی تعاونی) و ارسال تصویر فیش واریزی به پیام‌رسان تلگرام 09015365746 از ثبت مبلغ واریزی در سوابق خود اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که فیش واریزی با نام شخص دیگری باشد لازم است در تماس تلفنی و یا ارسال تصویر فیش در این خصوص توضیحات لازم به امور تعاونی ارائه گردد در غیر اینصورت وجوه مذکور تحت عنوان وجوه دریافتی نامشخص طبقه‌بندی شده و در سوابق اعضا و نمایندگان درج نخواهد شد و در نتیجه از تاریخ سررسید واریز مشمول دریافت اخطار و جریمه تأخیر و در صورت عدم رسیدگی در مهلت قانونی مشمول اخراج خواهند گردید.

3-واریز وجوه مربوط به شرکت تامین آسایش میثاق نوین صرفاً از طریق تارنمای (سایت) شرکت مذکور و درگاه پرداخت الکترونیکی  مرتبط با آن (به‌پرداخت ملت) امکان پذیر بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل لازم است سریعا” با شماره تلفنهای قید شده در تارنمای (سایت) مذکور تماس حاصل نموده و در صورت عدم رسیدگی شرکت مذکور، مراتب را سریعا” به امور مالی تعاونی اعلام نمایند.

9 دیدگاه برای “اطلاعیه شماره 11”

 1. علی گفت:

  لطفا قسمت مشاهده مقدار واریزی اعضا را در سایت مثل سابق فعال نمایید تا چنین مشکلاتی پیش نیاد . با این کار هم در این شرایط کرونایی از تردد اعضا جلوگیری خواهد شد و هم اعضا از ثبت فیش واریزیشان مطمئن‌ میشوند ال…..

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام سامانه واریزی اعضا و نمایندگان محترم بصورت درگاه پرداخت مستقیم بانکی مانند شرکت تامین آسایش میثاق نوین نمیباشد که بتواند واریزی شما را سریعا تشخیص و به نمایش بگذارد بلکه شامل دو سامانه دستی میباشد که در مرحله اول در سامانه حسابداری شرکت ثبت میگردد و در مرحله ثانویه مجددا در سامانه امتیاز دهی ثبت میشود این امر حاشیه های بسیاری در بر دارد از جمله در این مرحله واریز قریب به 600 میلیون تومان وجوه واریزی نامشخص داشته ایم که به معنای این است که نفرات واریز کننده نام خود را درج ننموده و اطلاعات واریزی خود را به شرکت اعلام ننموده اند. همچنین تعداد مراحل واریزی از یک یا دو بار در سال به ماهیانه تغییر یافته است که این به معنای آن است که حجم کار قبلی که در یک سال باید صرف درج واریزی در تارنمای شرکت میگردیده است به یک ماه تقلیل یافته است. اعضا و نمایندگان محترم نیز مستمرا با مراجعه و تماس تلفنی به کارکنان تعاونی بدون مراجعه به سایت و مطالعه گزارشات و اطلاعیه ها خواستار گزارش پیشرفت کارها و اخرین اخبار تعاونی میباشند و همین مراجعات و تماسهای غیر ضرور باعث کندی بیشتر کارها خواهد شد که تنها راه جبران آن افزایش کارکنان و در نتیجه افزایش هزینه های اداری است. با توجه به سیاست تعاونی مبنی بر مراقبت از سرمایه های تعاونی و رعایت حداکثر صرفه جویی لازم است تا اعضا و نمایندگان محترم در این خصوص صبر پیشه کنند. لازم به ذکر است عمده مشکلات فنی در سامانه امتیاز دهی رفع گردیده و در حال حاضر صرفا بانک اطلاعاتی آن در حال بروز شدن میباشد . قرار دادن اطلاعات ناقص بر روی سایت به مراتب مشکلات بیشتری را برای سامانه تعاونی در بر خواهد داشت. در این راستا شنوای پیشنهادات سازنده و موثر در این خصوص هستیم.

 2. با سلام و احترام
  از یادآوری بسیار مهمی که میتواند در آینده به چالش مبدل گردد , سپاسگزارم . پیشنهاد میگردد , بموجب احترام به قوانین رسمی کشور و بموجب اختلالات مکرر فیلتر شکن ها و عدم دسترسی آسان اعضا” به تلگرام تقاضامندیم بجای شبکه مجازی تلگرام که قانونا , مسدود شده است در اسرع وقت در خصوص جایگزین تلگرام , شبکه های مجازی ایرانی که نصب آن بدون هیچگونه فیلتر شکن میسور میباشد را صادر فرمایید تا احتمال مغایرت های موجود و تضیع حقوق سهامداران , حذف گردد . ضمنا بنظر میرسد , زیر ساخت سایت شرکت محترم تامین آسایش میثاق نوین بدلیل اختلالات مکرر , ضعیف میباشد ضمنا , قبلا ضعف برنامه نویسی سایت فوق با این حجم تراکنش را با مسیول دفتر شرکت تامین آسایش میثاق نوین تقدیم نموده ام . قبلا از زحمات جنابعالی و سایر دوستان در تعاونی سپاسگزارم

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام و تشکر تذکر بجای شما مورد توجه قرار خواهد گرفت این امر قبلا هم مورد توجه قرار گرفته است جایگزینی این پیام رسان با پیام رسانهای مورد نظر، اشکالات فنی را در بر داشت که به محض رفع مشکل این پیشنهاد عملی خواهد گردید.

 3. محمد گفت:

  سلام،
  چرا پست مربوط به جدول واریزی ها رو پاک کردید از رو وبسایت؟
  این ماه چه مبلغی باید واریز کرد؟
  خواهش میکنم یکم دقت به خرج بدید و منظم اطلاع رسانی کنید.
  با تشکر.

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام هیچ پستی از روی تارنما (وبسایت) پاک نشده است لطفا دقت فرمایید روی صفحه اول سایت صرفا اخرین اخبار و اطلاعیه های حداکثر به تعداد سه اطلاعیه و گزارش هفتگی نشان داده میشود بقیه اطلاعیه های قبلی را باید با کلیک بر روی گزینه اطلاعیه های تعاونی و مطالعه اطلاعیه مورد نظر مطالعه فرمایید. لطفا با مراجعه به بخش مورد نظر اطلاعیه های 7 و 8 را مجددا با دقت مطالعه فرموده و در صورت نیاز آن را در رایانه شخصی خود ذخیره نمایید. برای سهولت بیشتر اطلاعیه های مورد نظر در بخش اخبار فوری ذیل صفحه نخست نیز بارگذاری گردید تا شما بتوانید از راه های مختلف به آن دسترسی پیدا کنید.

 4. مهدی گفت:

  سلام. با تشکر
  آیا واریزی شهریور بابت میراگر و قدرالسهم باید در تاریخ مقرر واریز گردد یا احتمال دریافت وام و یا کمتر شدن مقدار واریزی متصور هستید

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام به استحضار میرسانم که پیگیری دریافت وام با جدیت ادامه دارد و انشالله در مراحل نهایی قرار دارد اما در صورت اخذ نتیجه نهایی در این خصوص نیز مراحل دریافت و تشکیل پرونده و سایر اقدامات اداری آن زمانبر بوده و نمیتوان سر رسید واریزی مورد نظر را متناسب با ان تغییر داد . در صورت دریافت وام مذکور میتوانید آن را برای واریزیهای بعدی اختصاص دهید در حال حاضر برخی از اعضا حتی اقساط آینده خود را متناسب با مبالغ و سررسیدهای اعلام شده پرداخت نموده اند که هرگونه تغییر در سر رسید یا میزان واریزی میتواند حقوق این افراد را تضییع نماید.

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام واریزی ها باید در تاریخ مقرر واریز گردد و هرگونه وام یا تسهیلاتی که در این خصوص در دسترس قرار گیرد میتواند برای اقساط بعد از دریافت وام منظور گردد. عدم پرداخت بموقع واریزی میتواند آثار جبران ناپذیری بر امتیاز واریزی و در نتیجه اولویت انتخاب واحد بگذارد که آثار و تبعات مالی زیادی برای اعضا و نمایندگان محترم در پی خواهد داشت. هیچ تغییری در خصوص زمان و یا میزان واریزی اعضا و نمایندگان محترم فعلا متصور نیست.

همکاران ما