تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری 77211379-021 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

اطلاعیه شماره 12

تاریخ انتشار : 1399/06/05

با سلام و احترام خدمت اعضا و نمایندگان محترم و قبولی طاعات و عزاداریهای شما به مناسبت شهادت سرور و سالار شهیدان  و آزادگان عالم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان

به آگاهی میرساند:

 • در راستای درخواست برخی از اعضا و نمایندگان محترم با پیگیری مدیرعامل و هیات مدیره محترم شرکت تعاونی و پشتیبانی فرماندهی محترم نیروی دریایی راهبردی وام 50 میلیون تومانی جهت اعضا تعاونی کارسازی گردیده است که در صورت تمایل میتوانند با مراجعه و یا تماس با دارایی ستاد نداجا از چگونگی بهره‌مندی از وام مذکور و شرایط آن اطلاعات لازم را بدست آورند . در همین راستا پیگیری دریافت وام 100 میلیون تومانی جهت نمایندگانی که اقدام به خرید امتیاز واحدها از اعضا پروژه نموده اند با جدیت ادامه دارد که در صورت حصول نتیجه مراتب در اطلاعیه های بعدی اطلاع‌رسانی خواهد گردید.
 • کاهش چشمگیر  آمار وجوه نامشخص دریافتی ناشی  از واریزی اعضا و نمایندگان محترم در این دوره نشان از توجه این عزیزان به اطلاعیه های صادره و درج صحیح نام و نشان بر روی رسید واریزی میباشد که جا دارد ضمن تاکید مجدد بر این امر برای معدود عزیزانی که هنوز دقت لازم را در زمان واریز پول به حساب تعاونی نمی‌نمایند (یا واریزی خود را با اسامی ناشناس و غیرقابل تشخیص برای تعاونی ارسال مینمایند)؛ از سایر عزیزان که ضمن پرداخت بموقع واریزی خود دقت لازم را در ثبت مشخصات و ارسال فیش واریزی از طریق سامانه پیام رسان تلگرام مینمایند تشکر و قدردانی بعمل آوریم . 
 • بدلیل حجم زیاد واریزی اعضا در دو ماه گذشته و لزوم ثبت و بروز رسانی سوابق اعضا، از تاریخ 5/ 6/ 99 لغایت 99/6/14 سامانه مالی و حسابداری تعاونی پاسخگوی تماسهای تلفنی اعضا و نمایندگان محترم نمیباشد بنابر این خواهشمند است پس از واریز پرداختهای ماهیانه صرفا تصویر فیش واریزی را از طریق پیام‌رسان تلگرام (به شماره 09015365746) ارسال نمایند. همچنین بدلیل جابجایی اماکن اداری شرکت به محل جدید تا برقراری اینترنت و امکان اجرای فرایندهای اداری بصورت کامل، ممکن است وقفه‌ای در انجام امور و فرایندهای اداری تعاونی از جمله ثبت حسابداری، صدور ابلاغیه‌ها و اخطارها و ارائه گزارش هفتگی  و پاسخگویی به دیدگاه ها در تارنمای شرکت تعاونی پیش آید. بنابر این در صورت بروز هر گونه وقفه در این امور خواهشمند است تا رفع مشکلات فنی و ادامه روند طبیعی کارها صبر پیشه فرموده و از پیگیری تلفنی و حضوری در خصوص امور غیرضرور خودداری فرمایند.
 • وضعیت ایمنی محیط کارگاه به هیچ عنوان برای حضور فرزندان اعضا و نمایندگان محترم مناسب نمیباشد بنابر این خواهشمند است در صورت مراجعه حضوری به کارگاه از به همراه آوردن فرزندان جداً خودداری نمایند. لازم به ذکر است به دلیل حفظ ایمنی و سلامت شما به مسئولین حراست کارگاه ابلاغ گردیده است از پیاده شدن و حضور فرزندان و همراهانی که کفش و لباس مناسب برای حضور در پروژه به همراه ندارند جلوگیری به عمل آورند.
 • دفتر فروش تعاونی از تاریخ 99/6/10 افتتاح میگردد و اعضا و نمایندگان محترم میتوانند با تماس با دفتر مذکور در خصوص خرید ، فروش و یا تعویض امتیاز واحدها و در آینده خرید و فروش و جابجایی امتیاز واریزی خود ( اولویت انتخاب واحد) اقدام نمایند. در این خصوص لازم است توجه اعضا محترم را به موارد زیر جلب نمایم:

الف) خرید و فروش امتیاز واحدها حاصل توافق بین خریدار و فروشنده است و الزامی در انجام این توافق در محل دفتر فروش نمی‌باشد در نتیجه طرفین معامله مختار هستند که بین انجام معامله در دفتر فروش تعاونی یا مراجعه به بنگاه‌های معاملات املاک و برنامه های کاربردی معاملات مسکن در فضای مجازی یکی را انتخاب کرده و بصورت قانونی نسبت به خرید و فروش امتیاز خود اقدام نمایند. البته تسهیلات ویژه‌ای برای معاملاتی که در دفتر فروش تعاونی صورت میگیرد پیش بینی شده است که با توجه به مسئولیتها و ارتباط این دفتر با پروژه، آسودگی خیال و منافعی را برای خریداران و فروشندگان در بر خواهد داشت.

ب) قیمت‌گذاری امتیاز هر واحد از طرف دفتر فروش بر مبنای قیمت روز منطقه مبنایی برای انجام معاملات بوده و هیچ الزامی برای خریدار و فروشنده در جهت تبعیت از این قیمت وجود ندارد و ارزش معامله بر مبنای توافق فروشنده و خریدار تعیین میگردد.

ج) دفتر فروش به دلیل ارتباط نزدیک با پروژه اطلاعات دقیقی از وضعیت پروژه و پرداختهای اعضاء در اختیار گذاشته و فرایندهای اداری کوتاهتر و سریعتری را برای طرفین معامله ایجاد می‌کند که از تردد مکرر طرفین معامله و ارائه اطلاعات غلط و گمراه کننده ( به ویژه برای خریداران) جلوگیری خواهد نمود. همچنین بدلیل نظارت شرکت تعاونی بر دفتر فروش از دریافت وجوه اضافی از طرفین معامله و تضییع حقوق آنها جلوگیری بعمل می‌آید.

د) دفتر فروش تعاونی با شماره تماس   09102616231  آماده خدمت رسانی میباشد

 

5 دیدگاه برای “اطلاعیه شماره 12”

 1. مهرداد یونسی گفت:

  سلام
  برای بازنشستگان هم هست؟ اگه هست لطفا شماره تماس دارایی رو بفرمایید.
  همچنین درباره وام طرح حکمتم که قرار بوده به پروژه داده بشه، چطور بدونم تو چه مرحله اي هست، ممنون

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام پیشکسوت گرامی لطفا در ساعات اداری با شماره موبایل 09015365746 تماس حاصل فرمایید تا در این خصوص راهنمایی شوید

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام برای اطلاع از وضعیت وام 18 درصد خود با شماره 09015365746تماس حاصل فرمایید اما در خصوص وام طرح حکمت لازم است مراتب را از معاونت نیروی انسانی و یا بتاجا پیگیری فرمایید . بنظر نمیرسد در صورتی که شما بازنشسته 30 سال خدمت باشید هنوز در مراحل دریافت وام قرار نگرفته باشید. حتما پیگیری فرمایید .

 2. ناشناس گفت:

  قیمت امتیاز ها در متراژهای مختلف بر مبنای خرید و فروش در منطقه رو لطفا اعلام نمایید تا اعضا در جریان باشند.

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام امتیاز متراژ هر واجد بر مبنای قیمت روز منطقه و حاصل توافق بین فروشنده و خریدار بوده و نمیتوان مبلغ مشخصی را برای آن تعیین نمود . شما میتوانید قیمت منطقه ای مسکن تمام شده را از منابع معتبر دریافت و پس از کسر مبلغ قیمت تمام شده قیمت هر متر آپارتمان خود مابقی را به عنوان قیمت امتیاز واحد مطالبه نمایید .بطور مثال اگر قیمت منطقه ای 20 میلیون تومان باشد و قیمت تمام شده هر متر 8 میلیون تومان قیمت هر متر امتیاز واجد 12 میلیون برآورد میگردد که خریدار و فروشنده میتوانند در حوالی این قیمت مذاکره و توافق نمایند. دقت در اعلام قیمت واقعی امتیاز بستگی به دقت در تعیین قیمت منطقه ای و قیمت تمام شده دارد .

همکاران ما