تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری 77211379-021 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

اطلاعیه شماره 13

تاریخ انتشار : 1399/06/06

با سلام خدمت اعضا و نمایندگان محترم

ضمن عرض تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان به آگاهی میرساند با وجود مشکلات عدیده ناشی از تامین ارز و تغییرات ناگهانی مقررات و آیین نامه های اجرایی مربوط  به واردات با پیگیری مستمر هیات مدیره و مدیرعامل محترم تعاونی، قرارداد تامین میراگرهای پروژه مرجان در سه پارت وارد مرحله اجرایی گردید . این رویداد نوید سرعت گرفتن بیشتر کارها را در آینده نزدیک بشارت داده و میتواند در پرتو حمایت اعضا و نمایندگان محترم در تامین بموقع مالی پارتهای بعدی، باعث تضمین حرکت با ثبات و مستحکم پیشرفت پروژه گردد.

ضمن تقدیر و تشکر از اعضا و نمایندگان محترم که با پرداخت بموقع واریزی خود زمینه لازم برای انجام این کار را فراهم آورده اند به اطلاع میرساند؛ سامانه امتیاز دهی به واریزی اعضا (برابر اساسنامه تعاونی بر مبنای هر یک میلیون تومان در هر روز یک امتیاز) فعال گردیده و این اختلاف امتیاز در پایان دوره ساخت و در هنگام انتخاب واحد، در مقایسه با آندسته از اعضا که واریز خود را با تاخیر انجام داده‌اند ( و مشمول جریمه تاخیر نیز شده اند)؛ منافع مالی فراوانی را برای اعضا و نمایندگان خوش حساب در بر دارد.

در این شبهای عزیز عبادت و عزاداری، از همه عزیزان التماس دعای خیر و آرزوی عاقبت نیکو و موفقیت و سربلندی همه آحاد موثر در پیشبرد پروژه مرجان اعم از اعضا ، نمایندگان، کارکنان و همه دست‌اندرکاران محترم را داریم .

12 دیدگاه برای “اطلاعیه شماره 13”

 1. ناشناس گفت:

  سلام.خسته نباشید.برای دسترسی به رویت امتیاز،رمزهای مربوطه راچگونه وارد کنیم.ممنون

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام شماره عضویت ( شماره پرسنلی ) عضو تعاونی ( نفر اول مالک امتیاز) و شماره موبایل معرفی شده به سامانه کلمه شناسایی و رمز عبور شما میباشد لکن این جداول در حال بروز رسانی است و اطلاعات آن فعلا بروز نمیباشد

 2. مهدی گفت:

  با سلام و تشکر از شما.
  رویت امتیازها از طریق سامانه از چه زمانی امکان پذیر است؟

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام رویت امتیازها پس از بروز رسانی همه واریزیها و اتصال نرم افزار امتیاز بندی به تارنمای شرکت مقدور است با این وجود به اطلاع میرساند امتیازات داده شده به افراد در این زمان صرفا حدود رتبه بندی را نشان میدهد و امتیاز نهایی در پایان پروژه و تایید انطباق کامل اسناد حسابداری با مبالغ قید شده در نرم افزار مذکور توسط اعضا، قابل دستیابی است و هر گونه اصلاح در واریزی ها بر اساس اسناد حسابداری میتواند در این رتبه بندی تغییرات ایجاد نماید. بنابر این تا روز پایانی و اطمینان از اینکه کلیه اعضا واریزی های خود را در این سامانه تایید نمایند رتبه مذکور قطعیت نمی یابد.

 3. س.س گفت:

  باسلام
  اين سيستم امتياز دهي روزانه يعني چي گذاشتيد منظورتون از گذاشتن اين مطلب چي هست شفاف توضيح بديد چون اولين بار هست به همچين مطلبي رو ميشنويم

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام دوست عزیز این مطلب هم در اساسنامه شرکت های تعاونی مسکن قید شده است هم در جلسه مجمع توضیح داده شد با اندگی زحمت و گشت و گذار در اینترنت میتوانید مجددا اطلاعات خود را در این زمینه تقویت فرمایید

 4. ناشناس گفت:

  لطفا در خصوص وام حکمت بتاجا جهت آندسته از کارکنانیکه که تا کنون وام بهشون پرداخت نگردیده است نیز اطلاع رسانی نمایید. قریب به بیست سال خدمت نمودم ایا وام به من تعلق میگیره.

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام وام طرح حکمت بتاجا از طریق معاونت نیروی انسانی نیرو قابل پیگیری است لطفا از آن طریق پیگیری فرمایید . تجربه در سالهای گذشته نشان داده است که بر اساس سنوات خدمتی کارکنان این وام به نفرات اختصاص و به ترتیب به حساب تعاونی واریز میگردد و مشکلی در این خصوص وجود ندارد اما سنوات خدمتی کارکنان در این خصوص تعیین کننده اولویت واگذاری است .

 5. ناشناس گفت:

  با سلام و احترام. و قبولی عزاداریهای عزیزان. لطفا آخرین وضعیت پلن و نقشه هارو بصورت رنگی در قسمت نقشه ها بزارید

 6. غلامرضا رحیمی گفت:

  سلام،آِ سیستم رویت امتیاز بارگذاری شده و در آنصورت پسورد نیاز دارد و یا خیر.متشکرم

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام بدلیل حجم زیاد واریزی ، سامانه امتیاز دهی و واریزی اعضا هنوز بروز نشده است و پس از بروز شدن مشاهده آن با کلمه و رمز عبور مقدور خواهد بود

همکاران ما