تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری09198215169 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

اطلاعیه شماره 17

تاریخ انتشار : 1399/07/13

با سلام و عرض ادب خدمت اعضا و نمایندگان محترم

با حمایت و پشتیبانی امیر فرماندهی محترم نداجا و پیگیری هیات مدیره ومدیرعامل محترم ضمن برگزاری جلسه با مسئولین بانک ملت ، توافقات اولیه جهت واگذاری وام یک صد میلیون تومانی با سود 18% برای آندسته از اعضا و نمایندگان محترم که تمایل به اخذ وام دارند فراهم گردیده است . در همین راستا خواهشمند است پس از اعلام تعاونی ، آندسته از اعضا و نمایندگان که تمایل به دریافت وام مذکور دارند با مراجعه حضوری به دایره مالی این تعاونی و اخذ فرمهای مذکور نسبت به تکمیل فرم و ارائه مدارک و مستندات مورد نیاز اقدام و با قید تسریع در خصوص اخذ وام اقدام نمایند . جزییات در اطلاعیه های بعدی به آگاهی اعضا و نمایندگان محترم خواهد رسید .

شرایط اولیه:

 • پرداخت کلیه بدهی ها به تعاونی تا زمان اخذ وام
 • افتتاح حساب در بانک ملت شعبه مورد نظر که متعاقباً توسط تعاونی مشخص میگردد.
 • اقدام در مدت زمان 20 روزه پس از اعلام تعاونی ( بدلیل محدودیت زمانی اعطای وام پس از مهلت تعیین شده امکان واگذاری وام نمیباشد)
 • با توجه به اینکه ضمانت وام توسط تعاونی صورت میگیرد بنابر این لازم است درخواست کنندگان نسبت به مبادله قرار داد تضمین بازپرداخت وام با تعاونی بصورت محضری اقدام نمایند .( قبل از مراجعه به دفاتر اسناد رسمی لازم است فرمت و نمونه قرارداد مورد نظر از تعاونی دریافت گردد). آندسته از درخواست کنندگان که به دفاتر اسناد رسمی معرفی شده توسط این تعاونی مراجعه نمایند نیازی به در دست داشتن نمونه مذکور ندارند.

منتظر اطلاعیه های بعدی ما در این خصوص باشید (تا زمان مورد نظر اعضا و نمایندگان بدهکار در صورت داشتن بدهی به تعاونی صرفا در خصوص تسویه بدهی خود اقدام نمایند و در خصوص سایر اقدامات منتظر اطلاعیه بعدی تعاونی که بزودی منتشر میگردند باشند.)

16 دیدگاه برای “اطلاعیه شماره 17”

 1. کریمی گفت:

  اگه پول داشتیم تصویه کنیم چه احتیاجی به وام داریم،
  بدون تصویه مستقیم ببرید به حساب تعاونی.

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام لطفا مشکلات خود را بصورت حضوری با تعاونی در میان بگذارید در صورتی که در پرداختهای قبلی مشکلاتی نداشته باشید و متراژ واحد شما نیز بصورتی باشد که با این وام بتوانید در حفظ واحد خود اقدام کنید حداکثر همکاری با شما و دیگر اعضا صورت میگیرد تا بوسیله وام مشکلات شما رفع کرده و برای آینده برنامه مدیریت مالی مناسبی برای واحد شما فراهم بیاید.ضمنا چه اعضا و نمایندگان بدهی داشته باشند یا نداشته باشند ، این وام مستقیم به حساب تعاونی واریز میگردد و اعضا مستقیما نمیتوانند از آن برداشت داشته باشند . ضمنا هدف از این وام حل مشکل است نه تاخیر در مشکل چرا که در صورتی که فرد با این وام مشکلاتش حل نشود و بخواهد بدلیل مشکلات واحد خود را بفروش برساند لازم است قبل از فروش وام را تسویه نماید که این امر مشکلات فرد را دو چندان نموده و حتی فروش واحد را هم برای این شخص بدهکار ناممکن میسازد.

 2. ناشناس گفت:

  از هم کنون منتظر پیام بعدی هستیم ، خدا قوت دلاوران ، قهرمانان

 3. ساعی گفت:

  با سلام و احترام
  ضمن تشکر و قدر دانی , مطلوب است مبلغ و تعداد اقساط را بیان فرمایید .
  سپاسگزارم

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام . وام در اقساط 60 ماهه بازپرداخت خواهد گردید و پس از انجام مراحل اداری آن سریعا به حساب تعاونی واریز و پس از آن بازپرداخت شروع خواهد شد لطفا منتظر اطلاعات تکمیلی در اطلاعیه های آتی تعاونی باشید و در صورت تمایل پس از صدور اطلاعیه با قید تسریع در خصوص تکمیل مدارک اعلام شده اقدام نمایید .

 4. ساعی گفت:

  با سلام و احترام
  ضمن تشکر خواهشمنداست , مبلغ و تعداد اقساط فوق را اظهار فرمایید
  با تشکر

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام وام در اقساط 60 ماهه بازپرداخت خواهد گردید و پس از انجام مراحل اداری آن سریعا به حساب تعاونی واریز و پس از آن بازپرداخت شروع خواهد شد لطفا منتظر اطلاعات تکمیلی در اطلاعیه های آتی تعاونی باشید و در صورت تمایل پس از صدور اطلاعیه با قید تسریع در خصوص تکمیل مدارک اعلام شده اقدام نمایید .

 5. ناشناس گفت:

  سلام خدا قوت لطفا. تعداد ماه. باز پرداخت. تاریخ شروع اقساط و … کامل ارایه نمایید. یپاس

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام وام در اقساط 60 ماهه بازپرداخت خواهد گردید و پس از انجام مراحل اداری آن سریعا به حساب تعاونی واریز و پس از آن بازپرداخت شروع خواهد شد لطفا منتظر اطلاعات تکمیلی در اطلاعیه های آتی تعاونی باشید و در صورت تمایل پس از صدور اطلاعیه با قید تسریع در خصوص تکمیل مدارک اعلام شده اقدام نمایید .

 6. ناشناس گفت:

  با عرض سلام و ادب و احترام. چنانچه مساعدت بفرمائید حداقل اینگونه وام ها با مدتی تنفس اعطا گردد برای اکثر اعضا بهتر است. متشکرم از زحمات.

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام این وام با توجه به نوع ضمانت آن از پیچیدگی های فراوانی برخوردار بود که هیچ بانکی به این راحتی حاضر به همکاری در این زمینه و با این مبلغ نمیشد و سامانه بانکداری کشور نیز مسایلی مانند تنفس و یا کاهش درصد سود وام را برای این حجم از وامها قبول نمیکنند . وام در اقساط 60 ماهه بازپرداخت خواهد گردید و پس از انجام مراحل اداری آن سریعا به حساب تعاونی واریز و پس از آن بازپرداخت شروع خواهد شد لطفا منتظر اطلاعات تکمیلی در اطلاعیه های آتی تعاونی باشید و در صورت تمایل پس از صدور اطلاعیه با قید تسریع در خصوص تکمیل مدارک اعلام شده اقدام نمایید .

 7. ناشناس گفت:

  باسلام
  اگه قرارباشه اقساط به روزباشه واعضابدهی نداشته باشن پس وام۱۸درصدبه چه دردی میخوره؟الان دغدغه بیشتراعضاهمین هزینه سنگین میراگراست

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام لطفا با در دست داشتن مدارک قید شده در اطلاعیه، مشکلات خود را بصورت حضوری با تعاونی در میان بگذارید در صورتی که در پرداختهای قبلی مشکلاتی نداشته باشید و متراژ واحد شما نیز بصورتی باشد که با این وام بتوانید در حفظ واحد خود اقدام کنید حداکثر همکاری با شما و دیگر اعضا صورت میگیرد تا بوسیله وام مشکلات شما رفع کرده و برای آینده برنامه مدیریت مالی مناسبی برای واحد شما فراهم بیاید.

 8. بهزاد نظری گفت:

  با سلام . اگر بدلیل مشکلات نتوانیم در فرصت 6 روزه جهت تکمیل پرونده وام مراجعه کنیم تکلیف چیست ؟ از شهرستان

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام لطفا شهرستان خود را مشخص فرمایید اگر جزو مناطق و پایگاههای نداجا باشد سعی میگردد تا همکاری لازم بعمل آید اما اگر جزو این مناطق و پایگاهها نمیباشد لازم است راه کار دیگری برای این امر بیاندیشید و در فرصت باقیمانده اقدام عاجل بعمل آورید

همکاران ما