تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری 77211379-021 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

اطلاعیه شماره 31

تاریخ انتشار : 1399/10/02

با سلام  خدمت اعضا و نمایندگان محترم به آگاهی میرساند بدلیل حجم زیاد تعداد وام گیرندگان برابر اعلام بانک عامل امکان اقدام همزمان برای همه اعضا معرفی شده در فهرست ابلاغی طی اطلاعیه شماره 30 وجود نداشته و بنابر این اسامی نفرات اعلام شده در چند مرحله مورد اقدام قرار خواهد گرفت . بنابر این خواهشمند است در این مرحله ضمن نادیده گرفتن فهرست اسامی حدول شماره 1 اطلاعیه شماره 30؛ صرفا اسامی قید شده در فهرست زیر جهت سیر مراحل اعلام شده در اطلاعیه قبلی با مدارک مورد نیاز به این تعاونی مراجعه نمایند.

بدیهی است در خصوص سایر نفرات متعاقبا اطلاع رسانی خواهد گردید. 

برای مشاهده مرحله اسامی مراجعین به تعاونی روی پیوند زیر کلیک نمایید

http://persian.maskanchitgar.ir/wp-content/uploads/2020/12/اسامی-وام-بانک-ملت-مرحله-3-10-99.pdf

لازم به ذکر است بزودی  برای این دسته از وام گیرندگان از طرف بانک ملت شعبه تیراژه با شماره تلفن 9-44491401  با وام گیرنده تماس برقرار خواهد شد و شماره کد شناسایی که برای تلفن همراه وام گیرنده ارسال شده استعلام میگردد. بنابر این با نگهداری کد مورد نظر  که از طرف بانک برای شما ارسال شده است آمادگی پاسخگویی به کارکنان بانک مربوطه را داشته باشید .

2 دیدگاه برای “اطلاعیه شماره 31”

 1. روح اله دربندی گفت:

  سلام
  خسته نباشد
  نام من در این لیست وجود دارد ولی نام نفر دوم که همسرم می باشند وجود ندارد .
  اقرار نامه باید جهت تهیه یک وام تهیه نمایم یا برای دو وام ؟

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام در خصوص سئوال اول لطفا با دبیرخانه این تعاونی جناب آقای باقری تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم بعمل اید در خصوص سئوال دوم اقرارنامه را به هر صورت برای دو وام اقدام نمایید زیرا در صورتی که وام دوم به نتیجه برسد نیازی به هزینه اضافی برای شما نباشد ضمن اینکه اقرار نامه دو نفره برای یک نفره هم قابل استفاده است .

همکاران ما