تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری 77211379-021 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

اطلاعیه شماره 4 – پرداخت اقساط وام

تاریخ انتشار : 1399/03/14

بنا به اعلام شرکت تامین آسایش میثاق نوین مشکلات پیش آمده در سرور پرداخت اقساط رفع گردیده و از تاریخ 1399/03/15از طریق سامانه  به آدرس http://www.aavaco.com  قابل پرداخت خواهد بود.اعضای محترم حتما در موعد اعلام شده نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام نمایند.لازم به ذکر است تاخیر در پرداخت باعث پایین آمدن امتیاز اعضاء برای انتخاب واحد و همچنین اعمال جریمه نقدی و در نهایت در صورت عدم پرداخت 2 قسط متوالی برابر مفاد قرارداد فی مابین اعضا وشرکت تامین میثاق نوین برخورد خواهد شد.لذا عزیزان حتما سعی نمایند با توجه به روند شکل گرفته تعاونی و پیشرفت مناسب در چند ماه اخیر، نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام نمایند.

50 دیدگاه برای “اطلاعیه شماره 4 – پرداخت اقساط وام”

 1. محمد فتاحی گفت:

  سلام ما که از لحاظ واریزی بدلیل واریز شدن وام طرح حکمت فعلا جلوتر هستیم و حدود 30 میلیون فعلا اضافه داریم لازم به واریزی فعلا که نداریم،،، فردا فاینانسر نیاد معترض ما بشه

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام ،اعضا و نمایندگانی که وام کم بهره دریافت نموده اند تنها در این حوزه مستقیما نسبت به فاینانسر متعهد بوده و در سایر موارد این تعهدات از طریق تعاونی نسبت به فاینانسر تعریف میگردد. شما میتوانید با مراجعه به جداول اعلام شده در اطلاعیه های تعاونی، مجموع تعهدات خود را نسبت به تعاونی مشاهده و بر اساس آن نسبت به واریز وجوه تعهدات خود اقدام نمایید. لازم به ذکر است اضافه پرداختی اعضا در برنامه امتیاز بندی اعمال گردیده و به ازاء هر روز به مانده ریالی اعضا امتیاز تعلق میگیرد .

 2. علی معظمی گفت:

  سلام بنده یکی اعضا هستم چطوری برم تو سایت برا پرداخت اقساط کد عبور و نام کاربری چی هست

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام اقساط مربوط به تعاونی لازم است از طریق شماره حساب بانک انصار واریز گردد اما اگر منظور شما سایت شرکت تامین میثاق آسایش نوین و پرداخت اقساط وام 7 درصد میباشد لازم است با تایپ آدرس سایت شرکت http://vas.aavaco.com/ وارد سایت شده و سپس کد ملی خود را در نام کاربری و کلمه عبور تایپ نمایید سپس با مشاهده فهرست اقساط خود از وضعیت اقساط پرداخت شده آگاهی یافته و یا با کلیک بر روی آیکون پرداخت روبروی هر قسط پرداخت نشده نسبت به پرداخت آن اقدام نمایید .

   • عضو تعاوتی گفت:

    مدیر محترم سایت
    با سلام
    این وام شرکت ميثاق نوین که اعضا دارن اقساطش رو پرداخت میکنن، الان کجاست؟؟؟ به حساب تعاونی واریز شده؟؟؟ جزء موجودی اعضا به حساب میاد؟؟؟ یا اساساً وجود خارجی نداره و ما فقط داریم قسط میدیم!!!!!!!

    • مدیر وب سایت گفت:

     با سلام برای اطمینان از تزریق وام مورد نظر لطفا بودجه مصوب سال جاری در مجمع را بر متراژ تقسیم نموده و سهم پرداختی خود را با توجه به متراژ واحد مشخص فرمایید سپس قدرالسهم پرداختی خود را با آن مقایسه کنید اختلاف آن همان تزریق وامهای 7 ساله و 3 ساله است که در هر صورت وضعیت به پروژه تزریق میگردد. ضمنا مبلغ وام تزریقی ( که میزان پرداخت واقعی اعضا میباشد) ملاک محاسبه برای امتیاز خواهد بود و نه اقساط پرداختی شما به شرکت مذکور . این امر علاوه بر اینکه به شما در تامین قدرالسهم پرداختی کمک میکند موجب افزایش بیشتر در امتیاز شما نسبت به نفراتی که وام دریافت ننموده اند میگردد . لازم به ذکر است فرمول و نحوه ثبت این امتیازات با درج در سامانه امتیاز دهی در آینده بصورت مشخص تری در قالب اطلاعیه های تعاونی برای شما و سایر اعضا و نمایندگان محترم ارائه خواهد گردید .

 3. محسن گفت:

  با سلام سایت شرکت تامین میثاق خراب هستش و نمیشه قسط پرداخت کنیم و الان چن روزی از پرداخت مرداد ماه گذشته است چه کاری باید انجام بدیم و اینکه رو امتیاز بندی تاثیر نداشته باشه انشالله

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام در چنین مواردی حتما با تلفن شرکت و یا امور مالی تعاونی تماس گرفته و مشکل را اعلام کنید تا راهنمایی شوید . این مشکل قبلا در دیدگاهها مطرح و پاسخ داده شده است . لطفا مرورگر خود را از گوگل تغییر داده و با فایر فاکس وارد شوید اگر باز هم مشکل رفع نشد با شماره قید شده در سایت مذکور تماس بگیرید

 4. عضو تعاوتی گفت:

  سلام
  مدیر محترم سایت، این وام دریافتی از شرکت ميثاق نوین برای اعضا که داریم اقساطش رو پرداخت میکنیم، الان به حساب تعاونی واریز شده یا با اقساط پرداختی اعضا کار جلو میره؟؟؟!!!!
  وضعیت امتیاز بندی این اقساط که ماهیانه نقداً داریم پرداخت میکنیم چطوره میشه؟؟؟
  درستش اینه که وام مورد بحث الان جزء موجودی وام گیرنده باشه مثل سایر وام های بانکی مثلا بانک مسکن، گرچه فکر میکنم وام ها فقط سوری باشه و هدف پیشبرد کار با اقساط پرداختی اعضا باشه، من به عنوان عضو تعاونی که تا حالا تمام تعهدات را به موقع انجام دادم انتظار شفاف سازی از شما دارم
  وضعیت این وام بلند مدت و کم بهره!!!!!! رو لطفا صریح و شفاف اطلاع رسانی کتید
  این وام الان که اقساطش رو پرداخت میکنم، الان کجاست؟؟؟؟ موجودي اعضا یا حساب تعاونی؟؟

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام نحوه واریزی وام به حساب تعاونی بارها در قالب اطلاعیه های تعاونی و پاسخ به دیدگاههای اعضا و همچنین سه بار بصورت مفصل در مجمع عمومی به اعضا و نمایندگان توضیح داده شده است . در خصوص امتیاز اختصاصی نیز در پاسخ به دیدگاه یکی از اعضا توضیح داده شد که امتیاز بر اساس قدرالسهم وام واریزی به حساب تعاونی است که بیشتر از اقساطی است که اعضا و نمایندگان به شرکت تامین آسایش پرداخت میکنند بطور مثال اگر شما ماهیانه 6 میلیون تومان قسط پرداخت میکنید اما در طول این مدت مبلغ 15میلیون تومان بابت شما از طرف شرکت به پروژه تزریق شده باشد امتیاز شما بر اساس 15 میلیون تومان محاسبه میگردد نه اقساط پرداختی شما . در خصوص شفاف سازی نیز بهتر است شما به تارنمای سایر تعاونی ها مراجعه نمایید و اطلاع رسانی این تارنما و پاسخ به دیدگاهها را مقایسه کنید.

همکاران ما