تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری 77211379-021 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

اطلاعیه شماره 43 – حائز اهمیت

تاریخ انتشار : 1399/12/23

سلام علیکم

اعضا و نمایندگان محترم 

با توجه به نامه بنیاد تعاون آجا مبنی بر واریز هزینه های انشعاب آب ، فاضلاب و برق هر واحد خواهشمند است هر چه سریعتر نسبت به واریز مبالغ به شماره حساب1-2648819-111-1716  و شماره شبا IR710220171601112648819001 بانک توسعه تعاون شعبه میدان توحید بنام مسکن کارکنان معاونت مهندسی و پدافند غیر عامل نداجا به شرح جدول ذیل تا قبل از روز 1399/12/27  اقدام و فیش واریزی را به دفتر مالی ارسال نمایید .

لازم به ذکر است چنانچه تا تاریخ مذکور هزینه های انشعاب به حساب تعاونی واریز نگردد در سال آینده بر اساس افزایش و نرخ جدید اعلامی از سوی بتاجا اطلاع رسانی و دریافت می گردد .

10 دیدگاه برای “اطلاعیه شماره 43 – حائز اهمیت”

 1. ناشناس گفت:

  سلام
  مبالغ باید طی یک فیش پرداخت گردد و یا به صورت جداگانه ؟

 2. علی گفت:

  آخه چه جور میشه تا 27 ام 16 میلیون پول جور کرد.؟!!!!

  • مدیر وب سایت گفت:

   عضو محترم تعاونی در این مورد بر اساس جلسه بنیاد تعاون آجا در روز چهارشنبه مورخ 1399/12/20 توسط بتاجا اطلاع رسانی و تعاونی عیناً مبالغ مذکور را جهت آن دسته از اعضای محترم که توان پرداخت در روزهای پایانی سال و جلوگیری از افزایش قیمت سال آینده اعلام گردید.تصمیم نهایی در پرداخت امسال یا سال آینده با خود شما می باشد .

 3. یکی از اعضا گفت:

  کجا اینجوری برج میسازن اقایون؟؟؟؟
  پول واحد رو جدا بدین
  پول میراگر رو جدا بدین
  پول انشعاب جدا
  حتما بعد عید هم پول اسانسور و میوزاییک و کاشی و …. رو هم جدا بدین
  پس پول واحد دقیقا پول چیه ؟
  اصلا چرا سقف واریزی معلوم نمیکنید؟
  تا کجا باید پول بدن اعضا؟؟؟؟؟
  اصلا براوردی دارین از هزینه ها؟؟؟؟
  اصلا محاسبات و مهندسی رو پروژه انجام شده ؟
  هر روز به یه بهونه از اعضا پول میگیرید هیچ سقف واریزی هم معلوم نمیکنید

  • مدیر وب سایت گفت:

   سلام علیکم
   عضو محترم
   1- بر اساس مفاد قرارداد شما هزینه های انشعاب ، محوطه سازی و ضریب طبقات جداگانه محاسبه و بر اساس قیمت تمام شده از اعضای محترم اخذ می گردد
   2- در قرارداد پیمانکار خرید میراگرها که بصورت جداگانه قرارداد داشته ، لحاظ نشده در صورتی که تعاونی نسبت به واگذاری قرارداد مذکور به شرکت تهران آرا اقدام می نمود (که از محل اعتبارات نیز استفاده شود) ضریب 1/31 به قرارداد موجود اضافه و به ضرر تمام اعضا تمام می شد .
   3- سقف واریزی بر اساس کارکرد و مقادیر صورت وضعیت محاسبه شده و تعیین نرخ تورم و تعدیل اعلامی از سوی سازمان برنامه نا مشخص و تابع شرایط جامعه می باشد . بنابراین عضو محترم نه تعاونی و نه شما قادر به پیشگویی نمی باشیم

 4. ناشناس گفت:

  با سلام
  در خصوص هزينه انشعابات ، آيا باپرداخت هر تعداد از اعضاء خريدارى ميشود ؟
  براى اعضايى كه اين هزينه را پرداخت كردن ، مشمول گرانى در سال آينده ميشوند يا خير؟
  با تشكر

  • مدیر وب سایت گفت:

   سلام علیکم
   در خصوص انشعابات که تعداد زیادی از اعضای محترم سؤال داشتند خرید انشعابات به جز گاز (آب و فاضلاب و برق) توسط بنیاد تعاون ارتش انجام می گردد و کلیه بخشنامه های مربوط و نحوه دریافت وجوه بر اساس مبالغ عالامی از اعضا دریافت و به حساب بتاجا واریز می گردد . بنا براین چون قرارداد انشعابات با وزارت نیرو به صورت کلی جهت مجتمع بزرگ چیتگر انعقاد گردیده هر تعداد پرداخت توسط اعضا بر مبنای نرخ همان سال بوده و عیناً مبالغ مذکور به حساب بتاجا واریز و اعضایی که موفق به پرداخت نشده اند در سال آینده بر اساس قیمتهای جدید و اعلام به تعاونی اطلاع رسانی می گردد .

 5. حسین گفت:

  بفرمائید امکان پرداخت بدون مراجعه به بانک وجود دارد؟ از طریق وب سایت اینترنتی؟ در این صورت کافیست که رسید واریز به حساب تلگرام تعاونی ارسال گردد؟

همکاران ما