تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری09198215169 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

اطلاعیه شماره 54

تاریخ انتشار : 1400/04/01

با سلام و درود خدمت اعضا و نمایندگان محترم

با توجه به پیگیری و ابراز تمایل برخی از اعضا و نمایندگان در خصوص  آگاهی از نتیجه اقدامات انجام شده ساخت و ارسال میراگرهای مورد نیاز پروزه به اطلاع میرساند : برابر اعلام شرکت طرف قرارداد بشرح زیر:

بخش اعظم میراگرهای پروژه پس از ساخت و مراحل تست و تاییدیه فنی آماده ارسال به محل پروژه گردیده است که این امر مستلزم پرداخت مابقی تعهدات تعاونی در قبال شرکت سازنده میباشد و عدم تسویه تعهدات در تاریخ تعیین شده موجب احتساب جرایم تاخیر و انبارداری برای تعاونی خواهد گردید. به همین منظور به کلیه بدهکارانی که تا 2 /5 /1400 نسبت به پرداخت تعهدات خود اقدام ننموده اند ابلاغ میگردد در صورت عدم پرداخت بدهی، جرایم مذکور به نسبت بین اعضا بدهکار تقسیم خواهد گردید.

همچنین به آگاهی میرساند مراتب برگزاری مجمع توسط تعاونی در دست پیگیری میباشد که انشالله با فروکش موج بیماری کرونا و شروع واکسیناسیون عمومی و در صورت صدور مجوز اداره تعاون در مرداد ماه سالجاری برگزار خواهد گردید. از این رو با توجه به اهمیت امر خواهشمند است، نسبت به پرداخت قدرالسهم علی‌الحساب خود در سررسیدهای مقرر اقدام نمایند. بدیهی است در صورت تصویب بودجه سالجاری در مجمع عمومی، مبالغ اضافه یا کسری دریافتی محاسبه و مجددا به حساب اعضا و نمایندگان منظور خواهد گردید.

 

2 دیدگاه برای “اطلاعیه شماره 54”

  1. عباس مقصودی گفت:

    سلام
    منظورتون کدوم بدهی هست قدرالسهم یا اقساط میراگر؟

    • مدیر وب سایت گفت:

      با سلام هزینه میراگر بخشی از قدرالسهم بوده که بدلیل لزوم تسریع در پرداخت از قدرالسهم جداسازی گردید و از نظر ماهیت هیچ تفاوتی بین قدرالسهم و میراگر وجود ندارد از طرف دیگر بدهی از هر نوعی که باشد موجب اختلال در تامین مالی خواهد گردید و بدهکاران بدون در نظر گرفتن مدت یا میزان و یا توع بدهی در این خصوص مشمول میگردند. بنابر این سئوال مطروحه موضوعیتی نداشته و بدهی از هر نوعی باشد لازم است پرداخت گردد .

همکاران ما