تلفن تماس : شماره دفتر فروش 09102616231

اطلاعیه شماره 6

تاریخ انتشار : 1399/04/10

سلام علیکم

تمامی اعضای تعاونی یا نمایندگانی که در مجمع عمومی سالیانه شرکت می نمایند موارد زیر را رعایت نمایند:

1- ساعت شروع مراسم راس ساعت 0900 صبح روز پنج شنبه مورخ 99/04/12 خواهد بود.

2- تمامی شرکت کنندگان موظف به داشتن ماسک در جلسه هستند.

3- تمامی اعضا ویا نمایندگان شرکت کننده بایستی کارت ملی + روگرفت و همچنین اصل دفترچه قرارداد با تعاونی را بهمراه داشته باشند.

4- کسانی که به نمایندگی از عضوی شرکت می کنند اصل وکالت نامه را بهمراه داشته باشند.

5- تردد برای کلیه افراد خارج از محوطه ستاد نداجا از درب صدف خواهد بود.

6- آدرس محل برگزاری مجمع به نشانی بزرگراه زین الدین غرب به شرق – تالار صدف نداجا می باشد.

7- با توجه به محدودیت مکان از آوردن نفرات همراه اکیدا خودداری نمایند.

7 دیدگاه برای “اطلاعیه شماره 6”

 1. عباس گفت:

  اعضای محترم این جلسات فایده نداره…..لطفا لطفا اقساط اعلامی تعاونی کامل پرداخت کنید فقط پول حرف میزنه بخدا تورم های بعد پروژه به خواب دائم میبره نباید افراد خوش حساب چوب افراد بی مسئولیت بخورن

 2. علی زاده گفت:

  سلام وقت بخیر. چرا تلفن دفتر تعاونی که در پایین صفحه ذکر شده هیچ وقت پاسخ نمیدهد؟ شماره تلگرام هم پاسخگو نیست. من میخواستم امتیاز یکی از واحدها را بخرم و چندین بار با دفتر تماس گرفتم اما نتوانستم تماس برقرار کنم و برای همین دودل شدم که بعدا هم برای هر کار کوچکی مجبور به مراجعه حضوری باشم.
  بخصوص الان که بیماری کرونا شیوع پیدا کرده لطفا ترتیبی اتخاذ کنید که کارها حتی الامکان تلفنی و بدون مراجعه حضوری انجام شود. ممنونم.

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام
   همانگونه که در مجمع عمومی به تصویب رسید محل دفتر شرکت از میدان 100 نارمک به محل پروژه واقع در چیتگر منتقل گردیده است تا زمان اعلام شماره تلفن جدید شماره تلفن 77211566 بخش مالی جوابگوی سئوالات مالی شما میباشد

 3. میلاد گفت:

  سلام پروژه تا طبقه چند پیش رفته؟

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام هر پارت پروژه شامل سه طبقه میباشد برج غربی در حال انجام عملیات فول پیچ اسکلت پارت هفت میباشد و در این پارت ستونها و تیرهای اصلی نصب گردیده است و تیرهای فرعی نیز در حال نصب میباشد ستونها و تیرهای پارت 8 ( طبقه 24) این برج در کارخانه در جریان ساخت است و بخش عمده ای از آن ساخته شده و در محل پروژه تخلیه گردیده است . نصب این ستونها نیازمند تکمیل کار نصب پارت 7 ( طبقه 21) و دریافت تاییدیه های لازم از کارشناسان رده های مختلف میباشد. در برج شرقی عمده ستونها و تیرهای مربوط به پارت 6 طبقه 18) وارد شده و با ورود تعداد اندک باقیمانده ستونها انتظار میرود در ماه اینده نصب این پارت آغاز گردد. سقف کلیه طبقات ( طبقه دهم) تا پایان پارت 5 هر دو برج تکمیل گردیده است .

 4. مسعود گفت:

  با سلام و احترام
  خواهشمنداست سوالات زیر را بفرمایید . قبلا از اظهارات قبلی شما سپاسگزارم .
  1- مصوبات مجمع قبلی چه مفادی بود .لطفا در صورت انجام مجمع و تصویب , اعلام فرمایید
  2- شرکت محترمی که فاینانس مالی را انجام میدهد . از ما قرادادهای امضا شده اخذ نموده است ولیکن با پیگیری های مکرر , متاسفانه قراردادها را به خودمان ارایه نمیکنند و مدام میگویند امضا نشده لطفا برای بنده و سایر اعضا , علتش و زمان تحویل قرار داد را اعلام فرمایید .
  با تشکر

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام مصوبات مجمع پس از تایید اداره تعاون اطلاع رسانی رسمی خواهد گردید علی الحساب همان مصوباتی که در مجمع قرائت گردید مورد نظر قرار گیرد . در خصوص سئوال دوم قرار دادها و کارت بانکی اکثر اعضا در دفتر تعاونی قابل تحویل میباشد لطفا با تماس قبلی مراجعه و دریافت نمایید .برای پاسخ صحیح به این سئوال نیاز به مشخصات فردی شما ( نام و نام خانوادگی) میباشد

همکاران ما