تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری 77211379-021 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

اطلاعیه شماره 8

تاریخ انتشار : 1399/04/31

با عرض سلام خدمت اعضا و نمایندگان محترم

پیرو اطلاعیه شماره 7 و بمنظور شفاف تر شدن مبلغ واریزی به ویژه آن دسته از اعضا محترم که مبلغ واریزی آنها بیش از تعهدات به تعاونی بوده است جدول مجموع پرداختی هر یک از اعضا متناسب با متراژ واحد اختصاص داده شده بشرح زیر اعلام میگردد خواهشمند است اعضا محترم با واریزی قدر السهم خود متناسب با جدول ارائه شده در اطلاعیه شماره 7 نسبت به تکمیل مجموع میزان واریزی خود تا سقف تعیین شده در جدول زیر اقدام نمایند بدیهی است اعضایی که قبلا سقف یاد شده را به میزان قید شده تکمیل کرده باشند در واریز وجوه و افزایش امتیاز خود مختار میباشند.

مجموع میزان واریزی ( مشاهده فایل pdf میزان واریزی)

 

20 دیدگاه برای “اطلاعیه شماره 8”

 1. بهزادنظری گفت:

  سلام . واریزی مراحل آخر ثبت نشده است

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام لطفا منظور فرمایید واریزی کدام ماه مورد نظر میباشد . واریزی امسال در ماههای مرداد، شهریور ، مهر، آبان و آذر و اسفند سال 99 خواهد بود که در جدول درج گردیده است واریزی های بعدی مربوط به بودجه سال 1400 میباشد که انشا الله پس از تصویب در دور بعدی اطلاع رسانی خواهد شد .

 2. ناشناس گفت:

  لیست اعضای بدهکار تا این تاریخ رو بدین جهت شفاف سازی نه اینکه فقط روی کول عده‌ای برین بالا؟!!!!

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام هم اکنون اخطار دوم نفراتی که به تعاونی بدهی دارند از طریق سامانه پستی کشور ارسال گردیده است. بنابر این با گذشت مدت قانونی بعد از این اخطار ، عملیات حذف نفرات مذکور آغاز خواهد گردید. از دست دادن این عزیزان اگرچه برای هیات مدیره تعاونی و سایر اعضا محترم چندان دلپذیر نیست اما با توجه به شرایط موجود بمنظور حفظ روند پروژه و جلوگیری از توقف آن اجتناب ناپذیر است

   • حسن بی غم گفت:

    لطفا به فرمائید از اول امسال چه اقدامی در خصوص پیشرفت پروژه( بار گذاری مدارک)انجام شده است؟

    • مدیر وب سایت گفت:

     با سلام گزارش پیشرفت پروژه بصورت هفتگی در سایت قرار داده شده است شما میتوانید با مراجعه به این گزارشات در جریان وضعیت پیشرفت پروژه قرار گرفته و یا با مراجعه حضوری به پروژه در روزهای پنجشنبه از نزدیک این پیشرفتها را مشاهده فرمایید

 3. ناشناس گفت:

  جدول شماره ۸ بدتر از شماره ۷ شده و اصلا قابل خوندن نیست لطفا جدول مناسبی بارگذاری کنید ممنون

 4. حیاتی گفت:

  با سلام و احترام
  لطفا” در خصوص نحوه امتیاز بندی پروزه شفاف سازی کنید مثلا کسانی که واریزی به موقع انجام دادن و یا حتی جهت پیشبرد پروژه زودتر از تاریخ مشخص شده واریزی داشته اند چه امتیازی در نظر گرفته شده.
  در این مورد هیات مدیره محترم تعاونی اصلا” شفاف سازی نکرده و بسیار ضعیف عمل کرده اند.
  با تشکر

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام نحوه امتیاز بندی در اساسنامه دقیقا ذکر شده است. لطفا اساسنامه شرکت را دقیقا مطالعه فرمایید. در حال حاضر صرفا تنها عامل امتیاز بندی میزان مبالغ واریزی و ایامی است که این مبالغ به حساب واریزی گردیده است. بنابر این هر کس پولی را یک روز زودتر و یا یک ریال بیشتر واریز کرده باشد به ازای آن امتیاز بیشتری دریافت خواهد کرد. بزودی با راه اندازی نرم افزار مربوطه شما قادر خواهید بود امتیاز و رتبه خود و تغییرات روزانه آن را بصورت آنلاین مشاهده فرمایید.

   • ناشناس گفت:

    سلام چرا مبلغ واریزیها به روز نشده است؟

    • مدیر وب سایت گفت:

     با سلام و پوزش بدلیل بروز نشدن واریزی اعضا در سایت بدلیل مشکلات فنی، نرم افزار امتیاز بندی و واریزی اعضا در حال بروز رسانی است و امید است در هفته جاری مشکلات فنی حل شود و اعضا همان گونه که در مجمع نیز مطرح نمودند بتوانند علاوه بر واریزی خود امتیاز بندی و رتبه بندی خود را نیز مشاهده نمایند .

 5. Nazari گفت:

  سلام وقت بخیر
  در جدول بالا آیا واریزی ماهانه در سایت شرکت میثاق لحاظ نشده است؟ ماه خرداد و تیرماه؟

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام همانگونه که فرمودید واریزی های شرکت میثاق در این جداول نیامده و این جداول صرفا شامل واریزی به حساب تعاونی میگردد و ارتباطی با هم ندارند

 6. محمد گفت:

  با سلام و احترام، ضمن عرض خسته نباشید، لطفا بفرمایید چرا واریزی های اعضا در سایت بروزرسانی نمی شود، در برخی از پاسخ ها گفته شده با امور مالی تماس بگیرید، با کدام شماره و در چه ساعاتی؟ اگر منظور شماره ذکر شده در سایت است که کسی پاسخ نمی دهد.
  پس از واریز مبالغ درخواستی، لازم است اطلاع رسانی شود؟ از چه طریق؟ آیا لازم است فیش واریزی فاکس شود؟ اگر لازم است لطفا شماره فاکس را اعلام فرمایید. با تشکر از زحمات کلیه دست اندرکاران

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام و پوزش بدلیل بروز نشدن واریزی اعضا در سایت بدلیل مشکلات فنی، نرم افزار امتیاز بندی و واریزی اعضا در حال بروز رسانی است و امید است در هفته جاری مشکلات فنی حل شود و اعضا همان گونه که در مجمع نیز مطرح نمودند بتوانند علاوه بر واریزی خود امتیاز بندی و رتبه بندی خود را نیز مشاهده نمایند . ضمنا شماره تلفن 77211566 بخش مالی در ساعات اداری ( ترجیحا 0900 الی 1600)جوابگوی سئوالات مالی شما میباشد چنانچه موفق نشدید مجددا پیام ارسال نمایید تا رسیدگی شود . ضمنا بدلیل اینکه برخی از بانکها از نوشتن نام واریز کننده به عمد یا سهو خودداری مینمایند بسیاری از فیش های واریزی ممکن است بدون اسم دریافت شود که این امر باعث میگردد فرد واریز کننده در سامانه اخطار تعاونی به عنوان بدهکار محسوب گردد بنابر این لازم است ضمن تماس با دایره مالی شرکت تعاونی واریزی خود را کنترل نموده و تصویر فیش واریزی را از طریق فضای مجازی به شماره تلگرام 09015365746 ارسال گردد (لازم به ذکر است شماره مذکور صرفا برای دریافت تصاویر فیش واریزی از طریق پیام رسان تلگرام فعال بوده و پاسخگوی تماس صوتی نمیباشد)

 7. جلالی نیا گفت:

  با سلام . برای مشاهده واریزی اعضا، نام کاربری و رمز عبورم رو فراموش کردم لطفا راهنمایی فرمایید

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام بزودی با بروز شدن نرم افزار امتیاز بندی در خصوص چگونگی ورود به سایت برای مشاهده واریزی و امتیاز بندی و رتبه بندی طی اطلاعیه ای کاملا توضیح داده خواهد شد .

 8. قاسم اسفندیاری گفت:

  ضمن سلام و خسته نباشید
  لطفا در مورد واریزی های جدید با نفرات از طریق تلفن و یا پیامک اطلاع رسانی کنید
  بنده تازه فهمیدم باید در مورد میراگر ها واریزی داشته باشیم
  شاید کسی به سایت دسترسی نداشته باسه .چطور میتونه متوجه بشه که به موقع واریز کنه و جریمه نشه

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام اگرچه تا کنون در این خصوص اقدامات زیادی صورت گرفته است ولی این امر هزینه های زیادی را برای تعاونی ایجاد میکند که از جمله آن هزینه پستی ناشی از اخطاربه اعضا و نمایندگان بدهکار ، تماس تلفنی با ایشان و کمبود شدید کارکنان پروژه جهت استفاده اختصاصی به عنوان امور مشتریان میباشد این امر تا کنون میلیونها تومان هزینه در بر داشته است و استخدام نفرات اختصاصی برای این امر میتواند این هزینه ها را نیز افزایش دهد. همچنین جهت اطلاع به آگاهی میرساند کم لطفی و عدم همراهی برخی از اعضا و نمایندگان در خصوص عدم ارائه آدرس و شماره تلفن صحیح و همچنین عدم اعلام تغییرات ادرس و شماره تلفن عملا اجرای این طرح ها را دچار مشکلات عدیده ای کرده است . این روشها زمانی از نظر هزینه قابل توجیه است که کارایی صد در صدی آن تضمین شده باشد و این امر نیز همانند سرکشی به تارنمای شرکت (سایت)، نیازمند همراهی کامل اعضا و مشارکت در برنامه های تعاونی از جمله شرکت در مجمع میباشد. اگر اعضایی در این خصوص محدودیتهایی دارند بمنظور کاهش هزینه ها بر سایر اعضا اصلح است خودشان نیز گاه گاهی تماس تلفنی با امور مالی تعاونی داشته و یا حضورا ضمن بازدید از روند پیشرفت پروژه ما را از دیدار خود به فیض برسانند .

همکاران ما