تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری 77211379-021 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

افتتاح دفتر فروش تعاونی مسکن

تاریخ انتشار : 1399/06/17

با سلام به اطلاع کلیه خوانندگان تارنمای تعاونی مسکن کارکنان مهندسی و پدافند غیرعامل نداجا میرساند دفتر فروش این تعاونی با شماره تماس 09102616231 آماده خدمت رسانی میباشد.

13 دیدگاه برای “افتتاح دفتر فروش تعاونی مسکن”

 1. ناشناس گفت:

  با عرض سلام. لطفا در صورت امکان نسبت به درج قیمت های روز امتیاز نیز اطلاع رسانی فرمائید.

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام قیمت هر واحد متناسب با متراژ و امتیاز واریزی ها متفاوت است شرایط بازار به گونه ای است که بدلیل محدودیت مالی خریداران تمایل بیشتری به خرید واحدهای با متراژ کمتر دارند .قیمتها حاصل توافق بین خریدار و فروشنده است و نمیتوان مبلغ دقیق را برای آن عنوان نمود اما اخرین معاملات انجام شده مربوط به واحدهای کوچکتر پروژه مبلغ هر متر بیش از 11 میلیون تومان را برای امتیاز هر متر نشان میدهد در مجموع میانگین معاملات انجام شده برای همه متراژها حدود 8 الی 11/5 میلیون تومان متغیر بوده است .قیمتهای اعلام شده صرفا حاصل توافق طرفین بوده و به معنای تعیین قیمت نمیباشد و تنها جنبه اطلاع رسانی قیمت معاملات انجام شده قبلی است .

 2. عباس گفت:

  سلام و خسته نباشید به همه کارکنان ….کار بسیار خوبی کردین دیگه املاک نمیتونه بزنه تو سر مال با توجه به متفاوت بودن پروژه و نقشه واحدها این پروژه از همه بهتر و ارزنده تره اگه در زمینه معرفی بیشتر پروژه تبلیغ بشه خریداران سر در گم نمیشن…با تشکر

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام و تشکر از حمایت های شما انشالله با حمایت شما عزیزان بتوانیم روز بروز شاهد پیشرفتهای خوبی در پروژه در همه زمینه ها و ابعاد باشیم

 3. محمد فتاحی گفت:

  با سلام و خسته نباشید طبق فرمایشات شما واحدهای متراژ کمتر از واحدهای بزرگتر بیشتر قیمت میخوره و این در همه نقاط تهران هم مشهود است ممکنه اختلاف قیمت و یا حدود قیمت واحدهای 80 متری رو بفرمائید

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام اخرین قیمت معاملات در دفتر فروش بابت هر متر مربع امتیاز واحد برای واحدهای 120 و 150 متری حدود 9 میلیون تومان بوده است . لازم به ذکر است امتیاز هر واحد و میزان بدهی آن در تعیین قیمت موثر است و واحدهای خوش حساب مقبولیت بیشتری دارند بنابر این پیشنهاد میگردد اعضا و نمایندگان در پرداخت بموقع واریزی خود اقدام نمایند تا در زمانی که قصد فروش پیدا کردند از جذابیت بالاتری برای خریداران برخوردار باشند.

 4. ناشناس گفت:

  با سلام. این نوع قیمت‌گذاری. نشانه یک دلال بازی آشکار در خرید و فروش واحد‌های که از چنگ اعضا دربیاد
  متاسفانه قیمتها بسیار پایین گذاشته شده است و این ظلم بزرگی است. رفتار تغییرات قیمتی در چیتگر را ببینید بعد قیمت بگذارید. انصاف چیز خوبی است. تو شرق تهران که قدینیتره قیمتها بیداد می‌کنه اونوقت آقایون افتخار متری ۸تا ۱۱دارند. باعث تاسفه

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام طرح این دیدگاه نشان از آن دارد که اطلاعیه های تعاونی را مشاهده نفرموده و یا برداشت غلطی از موضوع فروش واحد توسط دفتر فروش دارید. شما هیچ اجباری برای فروش واحد نداشته و میتوانید واحد خود را به هر قیمتی که بخواهید و توسط هر واسطه ای به فروش برسانید . این تعاونی نمیتواند افراد را مجبور نماید تا واحد خود را به قیمت خاصی بفروش برسانند . اگر قیمتی برای واحدها اعلام گردیده صرفا آخرین قیمت معاملات انجام شده بوده که به هیچ وجه مورد رضایت این تعاونی نیز نمیباشد با این وجود فروشنده و خریدار در این امر مختار میباشند.بهتر است اعضا و نمایندگان محترم برای وضعیت تورمی کشور و یا رکود بازار و یا تصمیمات شخصی خریداران و فروشندگان به دنبال مرجع مناسبی بگردند و برای هر اتفاقی که در کشور میافتد تعاونی و مسئولان آن را متهم نکنند . تعاونی هیچ ابزار و مکانیسمی به غیر از سیاستهای تشویقی و ترغیبی برای کنترل قیمتها ندارد اگر شما میتوانید در این خصوص اقدام عملی و اصلاحی انجام بدهید اصلح است به جای اتهام و برچسب زدن که برای شما مسئولیت حقوقی و شرعی نیز دارد پیشنهادات خود را ارائه نمایید یا قبول مسئولیت کرده و این کار را مدیریت کنید .

 5. ناشناس گفت:

  ارزش ملک شما بسیار خوبه اعضا از فروش منصرف شن بهتره

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام ما نیز به این امر معتقد هستیم اما شرابط پیشرفت پروژه ایجاب مینماید تا اعضایی که توان مالی برای ادامه پروژه ندارند با اعضای دیگری که این توان را دارند جایگزین شوند. سایر اعضایی که توان مناسب دارند همگی به این امر واقف بوده و هیچکدام تمایل به واگذاری و فروش امتیاز خود نداشته و برخی نیز حتی اقدام به خرید واحدهای مازاد دیگری در این پروژه نموده اند . ارزش پروژه بسیار بیشتر از مبالغی است که این روزها بین خریدار و فروشنده معامله میگردد و همگان بر این امر آگاهی دارند و ما نیز پیشنهاد میکنیم اعضا حداکتر توانایی خود را در حفظ و نگهداری امتیاز خویش مصروف نمایند.

 6. ناشناس گفت:

  سلام و عرض ادب
  همانطور که دوستان عنوان نمودند ارزش پروژه بیش از قیمتهای اعلامی از سوی دفتر پروژه است …..

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام و تشکر از اطلاع رسانی جنابعالی کلیه موارد اعلام شده توسط شما در دست بررسی است و حتما رسیدگی خواهد شد با این وجود لازم به ذکر است اولا هیچیک از اعضا ملزم به فروش واحد از طریق دفتر فروش نمیباشد و میتواند از طریق هر یک از بنگاههای املاک منطقه اقدام نماید ثانیا آخرین نرخ معاملات انجام شده توسط دفتر فروش نسبت به بنگاه های منطقه اختلاف 1/5 میلیون تومانی دارد که از این نظر در دو هفته اخیر نشان میدهد این دفتر بیشتر حافط منافع اعضا بوده است . جالب این که فروش ارزانتر که در بنگاه های منطقه انجام شده است بعد از فروش از طریق دفتر فروش انجام شده که باید با قیمتی بالاتر هم انجام میگردید. حرفها و گفته ها را حتی اگر حقیقت هم داشته باشند نمیتوان سند قرار داد بلکه این مصادیق و عمل انجام شده است . به دفتر فروش ابلاغ گردیده است قیمت هر امتیاز فقط توسط فروشنده اعلام میگردد و فروشنده هم مجاز میباشد امتیاز خود را به هر میزان که میخواهد بفروشد و دفتر فروش نیز از انجام معاملات منتفع میگردد نه از ایجاد مانع بر سر فروش این طبیعی است که فروشندگانی که بخواهند ملک خود را به قیمت ارزانتری بفروشند زودنر به نتیجه میرسند . جهت اطلاع تعداد خریداران ثبت شده در این دفتر دو برابر تعداد فروشندگان است اما قیمت مورد نظر آنها با قیمت اعلام شده توسط فروشندگان متفاوت است و تمایلی برای خرید از خود نشان نمیدهند و این عدم تمایل آنها ارتباطی با دفتر فروش ندارد. برخی از قیمت های اعلام شده توسط فروشندگان از قیمت یک واحد تمام شده مشابه در منطقه هم بیشتر است بنابر این نباید انتظار داشته باشند که خریداران برای خرید آن تمایلی نشان دهند.

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام و ارادات ، ارزش پروژه‌های پیش فروش ، بر مبنای عملکرد پروژه سابقه سازنده و پیشرفت کار و میزان محبوبیت و جذابیت آن برای خریداران و بنگاه داران است . دفتر فروش مجاز به تعیین قیمت نمیباشد چنانچه از خریداران واقعی که برای فروش به این دفتر مراجعه نموده اند جویا شوید در هنگام مراجعه به دفتر فروش بصورت کتبی ارزش واحد توسط خود فروشنده تعیین میگردد . بنابر این هر گونه حرف و حدیث غیر موثق در این خصوص تنها موجب خدشه دار شدن پروژه و کاهش ارزش ملک شما میگردد . اگر فروشنده واقعی هستید شما نیز مراجعه و فرم مذکور را تکمیل و قیمت خود را اعلام کنید در غیر اینصورت از پرو بال دادن به شایعات و حواشی که به هیچ عنوان ضروری نیست جدا خود داری فرمایید چرا که نتیجه ای جز کاهش ارزش و اعتبار ملک شما ندارد . تنها قیمتی که دفتر فروش مجاز به اعلام آن میباشد قیمت آخرین معاملات صورت گرفته در تعاونی است . وجود دفتر فروش در حال جاضر برای فروشندگان ضمن کاهش هزینه های پرداختی به بنگاه داران باعث گردیده تا فروشندگانی که از طریق این دفتر اقدام به فروش میکنند امتیاز خود را به قیمتی بیش از 1/5 میلیون تومان به ازای هر متر مربع گرانتر از بنگاه های بیرون به فروش رسانند همچنین بجای اینکه در بنگاه های خیابان امیر کبیر سرگردان شوند و نفرات این بنگاه ها با دوره کردن ایشان و کار روانشناسانه واحد ایشان را از چنگش بیرون آورند شخصیت اعضا و نمایندگان محترم را نیز در محیطی امن و مطمئن حفظ نمایند. چنانچه هر گونه نارضایتی از عملکرد دفتر فروش وجود دارد با اسناد و مدارک معتبر بصورت کتبی به بازرس محترم شرکت تعاونی گزارش دهید تا رسیدگی شود. مجددا اعلام مینماییم ماموریت دفتر فروش ایجاد محیطی مطمئن برای فروشندگان و ارائه اطلاعات دقیق و صحیح از پروژه به خریداران است که پیوستن آنها موجب اختلال در امور تعاونی نشود و باعث نشوند با اطلاعات غلط و امیدهای واهی که بنگاهها به خریداران میدهند پس از پیوستن به جمع تعاونی با پرداخت ننمودن اقساط و قدرالسهم خود روند فعالیتهای رو به رشد پروژه را که به حمدلله امروز وضعیت خوبی پیدا کرده است را متوقف کنند . تعیین نرخ و ارزش واحد بر مبنای مکانیسم بازار و تمایلات خریداران و فروشندگان برای انجام معاملات در یک قیمت توافقی است و بازار مسکن در انحصار تعاونی و دفتر فروش نمیباشد که بخواهد هر روز و در ساعت مشخصی قیمت مسکن منطقه ای را تعیین نماید. انشالله بر مبنای عملکرد تعاونی و پیشرفت پروژه و نمایش امکانات و توانمندیهای پروژه و پرهیز اعضا از حاشیه سازی های بیمورد خصوصا در فضای مجازی ارزش واحد شما روز بروز بیشتر خواهد شد . ضمنا پیشنهاد میکنم که اخبار بازار مسکن را نیز که در صفحه تارنمای تعاونی بروز شده است مطالعه فرمایید .

همکاران ما