گزارش فعالیت های تعاونی در تاریخ 1398/11/07

تاریخ انتشار : 1398/11/09

ضمن عرض سلام و تسلیت بمناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا ( سلام الله علیها )  خدمت اعضای محترم  فعالیت های  تعاونی به شــرح زیر می باشد :

1- با توجه به ابلاغیه جدید سازمان آتش نشانی مبنی بر الزام تمامی تعاونی های مسکن دارای ساختمان اسکلت فلزی به اجرای پوشش ضد حریق و همچنین ابلاغیه بنیاد تعاون ارتش در این زمینه ، و عدم پیش بینی این مورد در قرارداد فی مابین تعاونی وپیمانکار، در یک ماه گذشته ، هیات مدیره تعاونی با در نظرگرفتن ابلاغیه و همچنین اطمینان از الزام اجرای این کار جلسات متعددی با سازمانهای ذیربط و مشاورین اصلح در این مورد برگزار نموده که در نهایت مقرر شد برابر قوانین ومقررات نسبت به انجام استعلام قیمت از شرکتهای معتبر ( که در حال حاضر فقط 6 شرکت مورد تایید آتش نشانی در این زمینه فعالیت دارند) اقدام نموده که در تاریخ 1398/11/07 پس از بازگشایی پاکات مناقصه، شرکت مورد نظر(گروه مهندسی پدرام) برای  اجرای مرحله اول شامل 5 طبقه پارکینگ به متراژ 30800 متر انتخاب گردید که فرآیند ابلاغ به پیمانکار در قالب الحاقیه قرارداد در حال انجام است .

2- بمنظور نظارت بر فرآیند ساخت ونصب اسکلت فلزی نیاز به شناسایی و انتخاب مشاور جوش بوده که در این زمینه پس از انجام استعلامات برابر روش ، شرکت صنعتی کاوش جوش تهران انتخاب گردید.

3- برابر آخرین جلسه فی مابین تعاونی، فاینانسور و پیمانکار در تاریخ 1398/11/05 مقرر شد موارد زیر به مرحله اجرا گذاشته شود: 

  الف- مقرر شد مقدار 500 تن آهن آلات مورد نیاز پارت ششم از برج شرقی از هفته آتی ( از 12 بهمن به بعد ) تهیه وبه کارخانه اسکلت فلزی جهت ساخت ارسال گردد.

ب- مقرر شد مقدار ورق مورد نیاز پارت هفتم ( طبقات 19 و20 و 21 ) از تاریخ 1398/11/19 تهیه و به کارخانه جهت ساخت ارسال گردد.

ج- مقرر شد عملیات پوشش ضد حریق از تاریخ  1398/11/15 اجرایی گردد.

د- پیش بینی ساخت ونصب پارت ششم و هفتم تا پایان فروردین ماه 1399 . ( اعضای محترم توجه داشته باشند که شروع اولیه ساخت ونصب کمی طولانی بوده ولی برابر برنامه ریزی بعمل آمده از اردیبهشت ماه سال آینده به یاری خداوند متعال تقریبا هر ماه حدود 500 تن اسکلت ساخته ونصب خواهد شد).

ه- اجرای پوشش ضد حریق برای 5 طبقه حدود 2 ماه ونیم بطول می انجامد که پس از اجرای آن با فاصله زمانی مناسب دیوار چینی 5 طبقه پارکینگ شروع خواهد شد.

4- اجرای 2500 متر آرماتور بندی ونصب گل میخ در سقف طبقه هشتم 

5- برچیدن کارگاه وتجهیزات ضلع شمالی پروژه بمنظور اجرای بلوار توسط بنیاد تعاون آجا .

6- اجرای 3750 متر مربع ورق ریزی عرشه فولادی برای طبقات هشتم ونهم .