تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری09198215169 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

گزارش هفتگی مورخه 18-10-99

تاریخ انتشار : 1399/10/18

با سلام خدمت اعضا و نمایندگان محترم تعاونی مسکن کارکنان معاونت مهن و پد غ ع نداجا آخرین وضعیت پیشرفت کار پروژه مرجان در هفته گذشته بشرح زیر تقدیم میگردد

 برای رویت فایل pdf نمودار روی پیوند زیر کلیک کنید.

 http://persian.maskanchitgar.ir/wp-content/uploads/2021/01/Untitled-2-1.jpg

برای رویت فایل pdf جدول روی پیوند زیر کلیک کنید.

  http://persian.maskanchitgar.ir/wp-content/uploads/2021/01/Untitled-1.jpg

 

کلیات اقدامات صورت گرفته :

ادامه دیوارچینی طبقات یک الی پنج مثبت

پایان مش‌بندی سقف شانزدهم غربی و آماده سازی برای بتن ریزی

پایان پوشش ضدحریق طبقه 6 هر دو برج و شروع عملیات آماده‌سازی پوشش ضدحریق در طبقه 13 غربی

ادامه نصب وال‌پست در طبقات 1 الی 5 مثبت و شروع عملیات اجرایی دیوارهای بیرونی 

ادامه عملیات تکمیل دیوارهای انباری طبقه منفی 2  و آماده سازی جهت نصب در انباری‌ها

 نظافت طبقه ششم و آماده سازی جهت شروع  دیوار چینی و نصب وال‌پست 

 تخلیه نخاله‌های طبقات مختلف 

ورود مصالح نبشی جهت ساخت وال پست 

انجام مراحل تشکیل پرونده و اعطای وام بانک ملت جهت اعضا تعاونی ( شاغل در نداجا) ساکن در مرکز . لازم به ذکر است  پیش‌بینی میشود نماینده این تعاونی جناب ناخدا یکم دولتی (09378800436) در معیت نماینده بانک ملت جهت تشکیل پرونده متقاضیان وام  در مناطق جنوبی کشور در تاریخ 99/10/23 در محل مهمانسرای معاونت مهندسی در منطقه یکم بندرعباس حضور یابد بنابر این متقاضیان مربوطه که امکان حضور در تهران را برای تشکیل پرونده ندارند میتوانند با هماهنگی قبلی و مراجعه به تیم اعزامی در خصوص تشکیل پرونده اقدام نمایند ضمنا در این مرحله صرفاً مصوبه اعطای وام به کارکنان نداجا دریافت گردیده و مصوبه اعطای سایر نفرات کماکان در حال پیگیری است.

 

 

 

 

 

2 دیدگاه برای “گزارش هفتگی مورخه 18-10-99”

 1. مقدم گفت:

  با سلام و احترام
  جناب نگهبانی مدیرعامل محترم تعاونی
  چنانچه در خصوص تخصیص وام بانک ملت از ابتدا برای رعایت عدالت 50% پرسنل محترم نداجا را معرفی فرمایید و 50% سایر اعضا” که از نداجا نمیباشند برای دریافت وام معرفی گردند این مناسب میباشد چون ملاک و معیار امتیاز انتخاب آپارتمان و تعیین طبقه , پرداخت روز شمار بدهی میباشد .
  منتظر نظرات جنابعالی میباشیم
  باتشکر

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام دوست عزیز اختصاص وام به درخواست کنندگان صرفا از طرف بانک و متناسب با سیاستهای بانک انجام میگردد و این تعاونی در این خصوص اولویتی تعیین نکرده و کلیه اسامی را همزمان و بصورت مختلط و بدون در نظر گرفتن عضویت یا نمابندگی اعضا به بانک ارسال نموده، لازم به ذکر است یکی از مدارکی را که بانک برای تشکیل پرونده و اهدای وام درخواست نموده است فیش حقوقی و مدارک اشتغال به خدمت در نداجا است که بر همین اساس در این مرحله وام صرفا به کارکنان نداجا اختصاص یافته است . به محض اعلام بانک در خصوص اختصاص وام به سایرین این امر سریعا اطلاع رسانی خواهد گردید لکن تا آنزمان همه عزیزان عضو یا نماینده موظف میباشند قدرالسهم خود را برابر برنامه زمانبندی از پیش تعیین شده به تعاونی پرداخت نمایند و این موضوع را به اخذ وام موکول نکنند تا ضمن جلوگیری از خسارات وارده و جرایم تعیین شده امتیاز روز شمار آنها نیز آسیب نبیند. بدیهی است پس از اختصاص وام مبلغ وام جزو پرداختهای آتی آنها محسوب خواهد گردید.

همکاران ما