تلفن تماس : مالی 77211566-021 اداری 77211379-021 گرفتن کد هم برای تهران و شهرستان الزامی است

گزارش هفتگی مورخه 29-8-99

تاریخ انتشار : 1399/08/29

با سلام و درود خدمت اعضا و نمایندگان محترم پروژه مرچان  خلاصه گزارش پیشرفت پروژه مرجان طی هفته گذشته بشرح زیر تقدیم میگردد:

اقدامات انجام شده در طول دوره گزارش

ادامه نصب ستونهای پارت 9 برج غربی مرجان

ادامه نصب تیرهای پارت 6 برج شرقی مرجان

اجرای کامل دیوار چینی طبقه منفی 3

ادامه اجرای دیوار چینی در طبقات منفی 2 و منفی 4 و طبقه مثبت 1 و 2

ادامه نصب وال پست در طبقه مثبت 2

ورود مصالح ورق، مش و بلوک به پروژه

اجرای کامل گل میخ طبقه 14 مثبت برج غربی و ادامه مش بندی و ورق ریزی سقف طبقه 15 مثبت برج غربی مرجان

اجرای آخرین پارت کروم بندی و شن ریزی کف طبقه منفی 5 و آماده سازی برای بتن ریزی

اجرای مش بندی و شروع فایر کوتینگ طبقه منفی 5 و ادامه فایر کوتینگ طبقات مثبت

 

 

16 دیدگاه برای “گزارش هفتگی مورخه 29-8-99”

 1. ناشناس گفت:

  با سلام خسته نباشید و خداقوت به عوامل محترم سایت برای گزارشات خوب خلاصه مفید و منظمی که هرهفته ارائه میکنند. تندرست و سلامت باشید.

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام متشکریم و بدون تردید کلیه اقدامات انجام شده در پروژه به پشتوانه حمایت اعضا و نمایندگان محترم و تلاش جمعی همه ذینفعان میباشد پایدار و سلامت باشید

 2. محمد گفت:

  سلام
  پارت ۶ برج شرقی چه زمانی تمام خواهد شد

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام هر پارت در هر برج حدود 41 ستون و 450 عدد تیر اصلی و فرعی را در بر میگیرد که در ابتدا این تیرها و ستونها بصورت موقت نصب میگردند و سپس طی عملیات فول پیچ در حای خود مستحکم میشوند . عملیات اجرایی نصب سازه در فضای باز و در ارتفاع بالا انجام میگردد که در نتیجه وضعیت جوی و درجه حرارت هوا تاثیر زیادی بر روند اجرای کار میگذارد بنابر این اجرای کامل هر پارت در هر برج از برج های مرجان بیش از دو ماه به طول خواهد انجامید .

 3. سید رضا مظهری گفت:

  با سلام این‌مدل گزارش هفتگی نسبت به شکل گزارش در فرمت های قبلی بسبار بهتر و قابل فهم تر است . ممنون

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام و تشکر از توجه و پیگیری شما نسبت به گزارشات . خوشحالیم از این که این فرمت گزارش دهی مورد توجه شما قرار گرفته است . در همین راستا پذیرای پیشنهادات و نظرات اعضا و نمایندگان محترم هستیم . موفق و تندرست باشید

 4. ناشناس گفت:

  با سلام و خسته نباشید. اخیرا تعداد ۱۹۲ نفر از اعضا رو جهت وام حکمت البته عضو بتاجا و دارای کد ۶۲ معرفی نموده اید. من در سنوات ابتدایی خدمت کد ۶۲ رو مسدود نموده ام. بتاجا در حاضر عضویت مجدد من رو بخاطر عضویت در پروژه مرجان قبول نمی کند و می گویند شما از امتیاز ات استفاده نموده اید. از طریق م ن انسانی یگان هم به جواب قانع کننده ای نرسیدم. لطفا راهنمایی بفرمایید بتونم از وام حکمت استفاده کنم. متشکرم.

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام به آگاهی میرساند این تعاونی صرفا نقش پیگیری برای دریافت وام مذکور را دارد و به هیچ عنوان در حوزه مقررات مربوط به دریافت طرح حکمت و تامین منابع آن و تعیین اولویتهای آن تصمیم گیرنده نمیباشد . اقدامات در این خصوص صرفا در حیطه اختیارات بتاجا و اجا است و معاونت نیروی انسانی نداجا نیز برای پیگیری و رفع مشکل شما نقش مهمی دارد . با این وجود این تعاونی آمادگی دارد هر کمک یا اقدامی قانونی که برای رفع مشکل شما وجود داشته باشد را بعمل آورد.

 5. مهدی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  حدود شش ماه است که برنامه امتیاز بندی اعضاء هنوز عملیاتی نشده است. لطف کنید اعلام فرمایید نتیجه کار چه شده است؟

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام . نرم افزار و برنام امتیاز بندی خریداری شده اما مراحل تجدید تکمیل بانک اطلاعاتی آن نیازمند زمان میباشد تا کلیه واریزی های اعضا از اول پروژه تا کنون مجددا در آن بارگذاری گردد.

 6. علی گفت:

  با سلام و احترام
  قرار بود اصلاحاتی که در نقشه واحدها اعمال شده بود روی سایت گذاشته شود لطفا” پیگیری نمایید.
  با تشکر

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام . با توجه به گستردگی و تنوع نقشه ها در طبقات مختلف کلیات نقشه ها بر مبنای همان نقشه هایی که در صفحه اینستاگرام تعاونی ارائه شده است میتواند مورد بهره برداری قرار گیرد . تغییرات عمده در نقشه ها بیشتر شامل دو جداره نمودن دیوارهای جداکننده واحدها و قدی شدن کلیه پنجره های اتاقها و سالن پذیرایی است .

 7. مهرداد گفت:

  سلام.خسته نباشید.با توجه به توضیحات ارائه شده در خصوص مراحل تکمیل هر پارت که بیش از 2 ماه طول میکشد و از آنجا که 5 پارت از برج غربی و 8 پارت از برج شرقی باقیمانده است،یعنی 24 ماه طول میکشد تا اسکلت برج کامل شود.

  • مدیر وب سایت گفت:

   با سلام با در نظر گرفتن این که در ادامه کار میتوان اقدامات اجرایی را بر روی هر دو برج بصورت همزمان بانجام رسانید ؛ میتوان عدد محاسبات را در برنامه ساخت مورد نظر شما را بازنگری نمود ضمنا پارت اخر از نظر ظبقات و حجم بسیار کوچکتر از پارتهای فعلی خواهد بود .

 8. افسانه یوسفی گفت:

  باسلام و احترام.لطفا بفرمایید چه زمانی امکان ملاحظه امتیازات میسر خواهد شد؟

  • مدیر وب سایت گفت:

   یبا سلام و عرض ادب به محض تکمیل بانک اطلاعاتی و و رود کلیه اطلاعات واریزی اعضا از ابتدا تا کنون این امکان وجود خواهد داشت .

همکاران ما